Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) GV-701-UPS-DC16-60W складається з імпульсного блока живлення, який перетворює вхідну напругу 100-240 V (частота мережі – 50/60 Гц) до параметра DC DC 9V /12 V  і акумуляторної батареї 12 V ємністю 16000 mAh.
Де застосовуються джерела безперебійного живлення GreenVison?
  • Системи відеоспостереження
  • Електричні замки та домофони
  • Охоронні системи та сигналізація
  • Контроль доступу
  • Світильники, світлодіодні стрічки та лампочки з джерелом живлення 12 вольт
Основні
  • Кількість фаз 1
Габарити і гарантія
Ємність, 16000 mAh
Індикація - є
Висота, 55 мм
Вихідна напруга,  DC 9V /12 V
Вхідна напруга, 100-240 V
Довжина,  200  мм
Живлення  від мережі або LiFePO4 батареї
Захист від короткого замикання - є
Захист від перевантаження - є
Захист від перезаряду - є
Колір - чорний
Матеріал корпусу - метал
Потужність, 60 W
Робоча температура, 0 ~ +40°C
Струм, 1.2/3 А
Тип блоки безперебійного живлення
Тип індикації світлодіод (червоний, зелений)
Тип під'єднання до мережі євровилка
Тип під'єднання споживача -RJ-45, DC 5.5/2.1
Ширина, 170 мм