Телевізор SAMSUNG UE55CU7100U
100% перевірка роботи кожного товару перед відправкою
Нема в наявності
Характеристики
  • Діагональ екрана 55
  • Гарантія, місяців 12
Телевізор SAMSUNG UE55CU7100U — 55-дюймова 4K UHD модель з функцією Smart TV.
Забезпечує чітке та яскраве зображення, підтримує Wi-Fi та дозволяє переглядати онлайн-контент.
Стильний дизайн і просте управління роблять його ідеальним для дому та розваг.
Основні
  • Діагональ екрана 55
Габарити і гарантія
  • Гарантія, місяців 12
Точно налаштований колір для реалістичного, як у житті, зображення
Відчуйте реалістичний відтінок кольору, як і задумано в потужному 4К
Плавний рух для чіткого зображення
Відчуйте реальність розширення 4К UHD
Побачте темряву та світло у кожній сцені
Гармонічне поєднання телевізора та Саундбару
Більше екрана, менше передньої панелі
Позбавтеся безладу
Діагональ екрана 55"
Підтримка Smart TV Зі Smart TV
Бездротові можливості 802.11ac Bluetooth 5.2
Роздільна здатність 3840x2160
Технологія дисплея LCD (LED)
Частота екрану (інтерпольована) 50 Гц
Платформа Tizen
ТВ-тюнер Цифровий Т2 Цифровий кабельний
Роз'єми
  • Ethernet
  • Антенний вхід (RF-in)
  • Слот розширення CI
Країна-виробник Словаччина
Колір рамки Чорний
Технології HDR
Вихідна потужність звуку 20 Вт
Діапазони цифрового тюнера
  • DVB-C
  • DVB-T2
Країна реєстрації бренда Республіка Корея (Південна Корея)
Особливості Телетекст
VESA 200x200 мм
Аудіосистема
  • OTS Lite
  • Q-Symphony
  • Multiroom Link
  • Bluetooth Audio
  • Adaptive Sound
Додаткові роз'єми: 3 x HDMI, 1 x USB
Контрастність Mega Contrast
Процесор зображення Crystal Processor 4K
Частота розгортки панелі 50 Гц
Енергоспоживання
  • Споживана потужність (макс.): 145 Вт
  • Споживана потужність (типова): 83.0 Вт
  • Споживана потужність (в режимі очікування): 0.50 Вт
Частота WiFi WiFi 5
Гаряча лінія виробника Samsung 0-800-502-000 Пн - Нд, 07:00 - 22:00
Розміри з підставкою 1230.5 x 783.3 x 250.2 мм
Розміри без підставки 1230.5 x 707.2 x 59.9 мм