Захисне реле ColorWay CW-VR16-01D
100% перевірка роботи кожного товару перед відправкою
Нема в наявності
Характеристики
  • Гарантія, місяців 12
Ось основні моменти, які виділяють користувачі:
Просте налаштування: Покупці відзначають, що реле легко налаштувати під потрібні параметри напруги.
Інформативність: Пристрій має дисплей, який у реальному часі показує поточну напругу в мережі.
Функціональність: Можливість самостійно регулювати межі нижньої (150–210 В) та верхньої (230–280 В) напруги.
Відгуки характеризують це реле як надійний пристрій для побутового використання.
Габарити і гарантія
  • Гарантія, місяців 12
Мінімалістичний дизайн
Компактні розміри
Високоякісні матеріали
Швидкий час спрацювання
Колір білий
Проста установка всього 3 кроки:
Від'єднайте обладнання від розетки, яке потрібно захистити.
Вставте розетку в реле напруги ColorWay.
Ім'я:  Реле напруги ColorWay (16A/3680W) 150V-210V/230V-280V DS1 (CW-VR16-01D)
Артикул:     CW-VR16-01D
Виробник:    ColorWay
Тип:    Реле напруги
Кількість мережевих розеток:     1
Довжина кабелю:     0 m
Номінальний струм:     16A
Номінальна напруга:     250V
Комплектація
Реле напруги
Упаковка
Особливості
Робоча напруга: 220 В/50 Гц змінного струму
Максимальне навантаження: 16 A, 3680Вт
Робоча температура: від -5 до 55 °C
максимальна робоча вологість: 85% RH