Захисне реле ColorWay CW-VR16-02D
100% перевірка роботи кожного товару перед відправкою
Нема в наявності
Характеристики
  • Струм, А 16
  • Кількість фаз 1
Ім'я:    Реле напруги ColorWay (16A/3680W) 150V-210V/230V-280V DS2 (CW-VR16-02D)
Артикул:    CW-VR16-02D
Довжина кабеля:    0 m
Номінальний струм:    16A
Номінальна напруга:    250V
Колір: Білий
Основні
  • Струм, А 16
Просте встановлення лише в 3 кроки:
Від’єднайте від розетки обладнання яке необхідно захистити.
Функції реле:
Виявлення перенапруги: Якщо напруга перевищує 260 В, блимає червоний індикатор перенапруги, а захисне обладнання буде вимкнено.
Виявлення низької напруги: Якщо напруга нижче 165 В, засвітиться червоний індикатор низької напруги, а захисне обладнання буде вимкнено.
Допустима напруга: якщо напруга знаходиться в діапазоні від 165 до 260 В, індикація несправності зникне. З цього моменту таймер почне блимати зеленим протягом 3 хвилин. Через три хвилини зелений індикатор перестане блимати і світитиметься. Поки напруга мережі не нормалізується, обладнання буде вимкнено. Після нормалізації напруги обладнання буде підключено до мережі.
Особливості
  • Робоча напруга: 220 В/50 Гц змінного струму
  • Максимальне навантаження: 16 A, 3680Вт
  • Робоча температура: від -5 до 55 °C
  • Максимальна робоча вологість: 85% RH