Захисне реле ColorWay CW-VR16-04D
100% перевірка роботи кожного товару перед відправкою
Нема в наявності
Характеристики
  • Гарантія, місяців 12
Ось основні моменти, про які говорять користувачі:
Плюси та переваги:
Інформативний дисплей: Наявність екрана дозволяє в реальному часі бачити поточну напругу в мережі.
Простота використання: Легко підключається прямо в розетку.
Габарити і гарантія
  • Гарантія, місяців 12
Переваги:
  • Мінімалістичний дизайн
  • Компактні розміри
  • Високоякісні матеріали
  • Швидкий час спрацювання
Проста установка всього в 3 кроки:
  • Від'єднайте обладнання від розетки, яке потрібно захистити.
  • Вставте розетку в реле напруги ColorWay.
Ім'я:    Реле напруги ColorWay (16A/3680W) 150V-210V/230V-280V DS4 (CW-VR16-04D)
Артикул:    CW-VR16-04D
Довжина кабеля:    0 m
Номінальний струм:    16A
Номінальна напруга:    250V
Колір: Чорний
Особливості
  • Робоча напруга: 220 В/50 Гц змінного струму
  • Максимальне навантаження: 16 A, 3680Вт
  • Час затримки: від 005 до 999 секунд
  • Робоча температура: від -5 до 55 °C
  • Максимальна робоча вологість: 85% RH