Зарядний пристрій ColorWay (CW-CHS040PD-BK) 65W
100% перевірка роботи кожного товару перед відправкою
В наявності
Характеристики
  • Напруга блоку PD 5-20V
  • Струм блоку 2.25-3.25A
  • Гарантія, місяців 12
Ось основні моменти, про які говорять користувачі:
Плюси (що подобається):
Висока потужність 65 Вт: Більшість користувачів підтверджують, що зарядка чудово справляється з ноутбуками (MacBook, ультрабуки), потужними павербанками та смартфонами.
Швидка зарядка: Підтримує всі актуальні протоколи (PD 3.0, QC 3.0/4.0+, PPS, Samsung SFC).
Універсальність: Підходить для більшості брендів смартфонів (Apple, Samsung, Huawei).
Підсумок:
Основні
  • Напруга блоку PD 5-20V
  • Струм блоку 2.25-3.25A
Габарити і гарантія
  • Гарантія, місяців 12
Зарядний пристрій преміум-класу потужністю 65 Вт зі світлодіодним дисплеєм, з 2 портами USB, які підтримують технологію швидкої зарядки Quick Charge 3.0/4.0, і 2 USB-C PD з підтримкою протоколів PD ( Power Delivery ) 2.0/3.0, PPS; BC1.2 DCP 5V-1.5A; APPLE 5V-2.4A; APPLE FAST CHARGE; SAMSUNG 5V-2A/AFC/SFC; QC2.0/3.0/4.0+; HUAWEI FCP/SCP,VOOC.)PPS/AFC/FCP/ Apple - швидка зарядка. Умна зарядка швидко і безпечно може заряджати до 4-х мобільних пристроїв одночасно: смартфонів, планшетів, пристроїв зовнішніх батарей і багатьох інших. Інтелектуальна мікросхема USB Auto ID, визначає тип підключеного пристрою, регулює напругу і силу потоку, забезпечує швидку зарядку і високу сумісність з пристроями більшості брендів. Пристрій має високу безпеку - захист від перенапруження, перевантаження, короткого замикання, перегріву, міцний і протипожежний корпус витримує до 850С.
Ім'я:    Мережевий зарядний пристрій ColorWay Power Delivery (2USB-A + 2USB TYPE-C) (65W) чорне (CW-CHS040PD-BK)
Артикул:    CW-CHS040PD-BK
Виробник:    ColorWay
Тип:    Мережеві
Максимальна сила струму:    5.0A
Кількість USB портів:    4
Колір:    Чорний
Габарити:    96 x 67 x 32 mm
Входи:    AC 100~240V 50-60Hz 1.5A Max
Виходи:    Type-C1/C2 PD (DC 5V⎓3A/9V⎓3A/12V⎓3A/15V⎓3A/20V⎓3.25A), USB A 1/2 (DC 4.5V⎓5A/5V⎓4.5A/9V⎓3A/12V⎓2.5A)
Особливості
  • LED дисплей для відображення інформації процесу заряджання
  • Вихідна потужність: Single C1 or C2: 65W, Single A1 or A2: 30W, C1+C2: 45W+20W, A1+A2: 30W+30W, C1+C2+A1+A2: 40W.Total Power 65W
  • Підтримка протоколів швидкої зарядки PD 3.0 65W PPS, Quick Charge 2.0/3.0/4+, Apple fast charge, Huawei SCP & FCP, Samsung SFC/AFC, VOOC